Banka Kullanım Koşulları

Garanti Bankası ve Bonus Özellikli kartlar

-       01 – 30.11.2021 tarihlerinde geçerli Bonus özellikli Bireysel ve Ticari kredi kartlarına 6 taksit uygulanacaktır.

-       Mail Order ve taksit erteleme yapılamamaktadır.

-       Kampanyaya katılan Diğer Banka Bonusları: Denizbank,TEB,Şekerbank,ING Bank Türkiye Finans,Burgan Bank,Abank,PTT Bonus,ICBC Turkey ile sınırlıdır.

-       Tek çekimlerde Garanti Bankası Sanal POS’u pasif olduğundan dolayı VISA-MASTER Sanal POS’u kullanılarak işlem yapılmalıdır.

-       Minimum işlem tutarı 100 TL dir.

Yapı Kredi ve World özellikli kartlar 

-       01 - 30.11.2021 tarihlerinde geçerli World özellikli Bireysel ve Ticari kredi kartlarına İlave 2 taksitte +3 ilave taksit ve +1 ay erteleme 3 ve sonrasındaki taksitlerde +2 ilave taksit ve 1 ay erteleme uygulaması bulunmaktadır.  Şirketimiz tarafından 6 taksit uygulanacaktır.

-       Mail Order ve taksit erteleme yapılamamaktadır.

-       Kampanyaya; Yapı Kredi Ticari ve Bireysel World Kartlar, Vakıfbank World Bireysel, Teb World Ticari Kartlar, Albaraka Bireysel World Kartlar ile Anadolubank Bireysel World Kartlar dahildir. Ancak Vakıfbank ve Albaraka World Ticari kartlar dahil değildir.

 -Aynı ay içerisinde 1.000.000 TL üzeri ek taksit ve öteleme kampanyalarından yararlanarak harcama yapmış olan Ticari Kredi Kartı hamilleri, Joker Vadaa menüsünden yapılacak olan artı taksit ve ötelemeli işlemlerden 'joker vadaa kampanyası bulunmamaktadır' hatası alacaklardır. Bu hatayı alan kart hamilleri taksitli işlem yapabilecek ancak ek taksit ve öteleme işlemi yapamayacaklardır. Bu uygulama bireysel kredi kartı hamillerini kapsamamaktadır.

 

İş Bankasi Maximum özellikli kartlar 

-       01 - 30.11.2021 tarihlerinde geçerli maksimum kredi kartlarına 6 taksit uygulanacaktır. Bireysel kartlara İlave taksit bulunmamaktadır. Ticari kartlara +3 ilave taksit uygulaması bulunmaktadır.

-       Mail Order ve taksit erteleme yapılamamaktadır 

-       Tek çekimlerde İş Bankası Sanal POS’u pasif olduğundan dolayı VISA-MASTER Sanal POS’u kullanılarak işlem yapılmalıdır.

 

Ziraat Bankası Bankkart özellikli kartlar

-       01 - 30.11.2021  Bireysel ve Ticari kredi kartlarına +4 taksit uygulaması yapılacak olup, Bireysel ve Ticari kartlarda  geçerli 4 taksit şirketimiz tarafından +5 taksit banka tarafından uygulanacaktır.

-       Mail Order ve taksit erteleme yapılamamaktadır. 

 

Finansbank Cardfinans ve Advantage özellikli kartlar

-       01 - 30.11.2021 tarihlerinde geçerli Cardfinans özellikli Bireysel ve Ticari kredi kartlarına +3 taksit uygulaması yapılacak olup, maksimum 6 taksit şirketimiz tarafından +3 taksit banka tarafından uygulanacaktır.

-       Mail Order ve taksit erteleme yapılamamaktadır.

-       Ticari kart türü olan Corporate kart + taksit uygulamasından muaftır.

-       HSBC Advantage Bireysel kredi kartları +(ilave taksit) kampanya koşullarına DAHİLDİR. HSBC Advantage Ticari kartları DAHİL DEĞİLDİR

-       + Taksit kampanyası QNB Finansbank POS’larından yapılan 100 TL-30.000 TL arası ısıtma soğutma alışverişlerinde geçerlidir.

-       CardFinans Ticari kredi kartları ile yapılacak 100 TL-50.000 TL arası 2-6 arası taksitli alışverişlerde +3 taksit fırsatı sunulacaktır. Corporate kartlar hariçtir.

-       Artı Paket harici Fix Card’lar , En para.com Kredi Kartları,CardFinans Nakit Kartlar ve Para Puan kullanılarak kullanılarak yapılan ödemelerde +taksit kampanyalarına dahil değildir.

 

Akbank Axcess  Kredi Kartlari

-       01 - 30.11.2021 tarihlerinde geçerli Axcess özellikli Bireysel ve Ticari kredi kartlarına +4 İlave taksit uygulaması bulunmaktadır. Şirketimiz tarafından 3 taksit +4 banka tarafından uygulanacak olup toplamda 7 taksit uygulanacaktır.

-       Mail Order ve taksit erteleme yapılamamaktadır..