Banka Kullanım Koşulları

Bonus Özellikli kartlar

-       01 - 31.03.2023  Bireysel ve Ticari kredi kartlarına 9 ve 12 taksit uygulanacaktır . Bireysel ve Ticari kartlarda  geçerli 6 ve 9 taksit şirketimiz tarafından +3 taksit banka tarafından uygulanacaktır.

-       Mail Order ve taksit erteleme yapılamamaktadır.

-       Kampanyaya katılan Diğer Banka Bonusları: Denizbank,TEB,Türkiye Finans,ICBC Turkey ile sınırlıdır.

-       Kampanyaya dahil olmayan Banka Bonusları: Denizbank Bireysel , Şekerbank Ticari ve Bireysel , Alternatif Bank Bireysel , Fibabanka Ticari ve Bireysel ile sınırlıdır.

-       Minimum işlem tutarı 100 TL dir.

-         Flexi ve Garanti Corp kartlarımız artı taksit almıyor ve garanti ticari kartlarda 200.000 üzeri işlem olursa her  bir işlem başına 200.000 bölmesi gerekir.

 

Yapı Kredi ve World özellikli kartlar 

-       01 – 31.03.2023 tarihlerinde geçerli Bonus özellikli Bireysel kredi kartlarına 9 taksit uygulanacaktır. 5 Taksit firmamız tarafından +4 taksit banka tarafından verilecektir. Ticari kredi kartlarına ise +3 verilecektir.

Aynı zaman da Bireysel kartlara özel 1 ay erteleme imkanı sunulmaktadır.

-       Mail Order ve taksit erteleme yapılamamaktadır.

-      Taksit kampanyası YKB Sanal POS’larından yapılan 99.999 TL üzeri alışverişlerde geçerlidir.

-       Kampanyaya; Yapı Kredi Ticari ve Bireysel World Kartlar, Vakıfbank World Bireysel, Teb World Ticari Kartlar, Albaraka Bireysel World Kartlar ile Anadolubank Bireysel World Kartlar dahildir. Ancak Vakıfbank ve Albaraka World Ticari kartlar ve YKB ECO kartlar dahil değildir.

 -Aynı ay içerisinde 1.000.000 TL üzeri ek taksit ve öteleme kampanyalarından yararlanarak harcama yapmış olan Ticari Kredi Kartı hamilleri, Joker Vadaa menüsünden yapılacak olan artı taksit ve ötelemeli işlemlerden 'joker vadaa kampanyası bulunmamaktadır' hatası alacaklardır. Bu hatayı alan kart hamilleri taksitli işlem yapabilecek ancak ek taksit ve öteleme işlemi yapamayacaklardır. Bu uygulama bireysel kredi kartı hamillerini kapsamamaktadır.

 

İş Bankasi Maximum özellikli kartlar 

-       01 - 31.03.2023 tarihlerinde geçerli maksimum kredi kartlarına 9 taksit uygulanacaktır. Bireysel ve Ticari kartlara +3 ilave taksit uygulaması bulunmaktadır.

6 Taksit firmamız tarafından +3 taksit banka tarafından verilecektir.

-       Mail Order ve taksit erteleme yapılamamaktadır 

-       Tek çekimlerde İş Bankası Sanal POS’u pasif olduğundan dolayı VISA-MASTER Sanal POS’u kullanılarak işlem yapılmalıdır.

 

Ziraat Bankası Bankkart özellikli kartlar

-       01 - 31.03.2023  Bireysel ve Ticari kredi kartlarına 9 ve 12 taksit uygulanacaktır . Bireysel ve Ticari kartlarda  geçerli 6 ve 9 taksit şirketimiz tarafından +3 taksit banka tarafından uygulanacaktır.

-       Mail Order ve taksit erteleme yapılamamaktadır. 

         İlave taksit alt limiti 5.000 TL dir.

Finansbank Cardfinans ve Advantage özellikli kartlar

-       01 - 31.03.2023 tarihlerinde geçerli Cardfinans özellikli Bireysel ve Ticari kredi kartlarına +4 taksit uygulaması yapılacak olup, maksimum 5 taksit şirketimiz tarafından +4 taksit banka tarafından uygulanacaktır.

-       Mail Order ve taksit erteleme yapılamamaktadır.

-       Ticari kart türü olan Corporate kart + taksit uygulamasından muaftır.

-       HSBC Advantage Bireysel kredi kartları +(ilave taksit) kampanya koşullarına DAHİLDİR. HSBC Advantage Ticari kartları DAHİL DEĞİLDİR

-       + Taksit kampanyası QNB Finansbank POS’larından yapılan 100 TL-30.000 TL arası ısıtma soğutma alışverişlerinde geçerlidir.

-       CardFinans Ticari kredi kartları ile yapılacak 100 TL-50.000 TL arası 2-5 arası taksitli alışverişlerde +4 taksit fırsatı sunulacaktır. Corporate kartlar hariçtir.

-       Artı Paket harici Fix Card’lar , En para.com Kredi Kartları,CardFinans Nakit Kartlar ve Para Puan kullanılarak kullanılarak yapılan ödemelerde +taksit kampanyalarına dahil değildir.

 

Akbank Axcess  Kredi Kartlari

-       01 - 31.03.2023 tarihlerinde geçerli Axcess özellikli Bireysel ve Ticari kredi kartlarına +4 İlave taksit uygulaması bulunmaktadır. Şirketimiz tarafından 5 taksit +4 banka tarafından uygulanacak olup toplamda 9 taksit uygulanacaktır.

-       Mail Order ve taksit erteleme yapılamamaktadır..